PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Momento

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Momento Empty Momento

Δημοσίευση από Momento Τρι 13 Δεκ 2011, 07:06

Γειά σας φίλοι PUAs, είμαι απο Λάρισα, ονομάζομαι Momento, με τις γυναίκες μπορώ να πω πως δεν εχω και τις τέλειες σχέσεις...το επίπεδο στο game μου θεωρητικά μπορώ να πώ πως είναι παρα πολύ καλό...αλλα οταν είναι να το εφαρμόσω...είναι σαν να έχω ξεχάσει το 90%...Ο στόχος μου είναι να βελτιώσω το game μου, να μάθως πως "σκέφτονται" οι γυναίκες....και το τελευταίο και καλύτερο, να τις ρίξω. Το site σας το βρήκα απλά ψάχνοντας στο google.
Momento
Momento
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/12/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Momento Empty Απ: Momento

Δημοσίευση από cesaydorf Τρι 13 Δεκ 2011, 09:30

Καλως ήρθες στο φορουμ...
Διάβασε τα 2 must για αρχή:
-Γλώσσα του σώματος
-Magic bullets (ή μαγικές κουκίδες στα ελληνικά) ή το venusian arts
Άσε όλα τα υπόλοιπα θεωρητικά και βγες infield.εκεί μόνο θα δεις βελτίωση στο game σου...κάνε συνεχώς ανοίγματα και θα δεις τότε σε πια σημεία θέλεις βελτίωση.

Momento έγραψε:να μάθως πως "σκέφτονται" οι γυναίκες....
Δεν θα καταλάβεις ποτέ τον γυναικείο τρόπο σκέψης Razz οπότε μην το έχεις σαν στόχο.
και να ξέρεις, ότι σκοπός του pu δεν είναι να μάθεις πως συμπεριφέρονται και σκέφτονται οι γυναίκες,αλλά να μάθεις πως να συμπεριφέρεσαι εσύ σαν άντρας.
Γενικά πάντως,αυτό που έχω δει, είναι ότι στις γυναίκες,πρώτα είναι το συναίσθημα και μετά η λογική.και επίσης,σκοπός τους είναι να βρουν ένα alpha male και να το κάνουν δικό τους(manipulation μέσω των άπειρων shit test τους Twisted Evil ).οπότε βάση αυτών των δύο στοιχείων,καταλαβαίνεις πάνω κάτω πως σκέφτεται μια γυναίκα...
cesaydorf
cesaydorf
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 78
Τόπος : Athens
Registration date : 02/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Momento Empty Απ: Momento

Δημοσίευση από Putra Τρι 13 Δεκ 2011, 09:36

αυτα πού ειπε ο cesaydorf.. Οι γυναίκες λειτουργούν με το συναίσθημα!
Welcome Smile
Putra
Putra
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 107
Ηλικία : 30
Τόπος : Κέρκυρα
2 λέξεις για σένα : stay calm
Registration date : 19/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Momento Empty Απ: Momento

Δημοσίευση από sniper Τρι 13 Δεκ 2011, 17:32

Καλωσήρθες στην παρέα μας Μomento!

Έχουμε κι άλλα μελή στην Λάρισα,όπως ο Akis και tolios που κάνουν εντατικό game.

Μπορείς να τους στείλεις P.M. για να κανονίσετε καφέ και να γνωριστείτε..
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Momento Empty Απ: Momento

Δημοσίευση από Momento Σαβ 17 Δεκ 2011, 16:29

Παιδιά ευχαριστώ και απολογούμαι για οποιαδήποτε λάθη και δίαφορα μπερδέματα που έκανα σε ενα τοπικ. Εχω επικοινωνήσει με τον Τ*****, με τον Α***** δεν εχω μιλήσει αν και σκοπεύω να κανονήσω συνάτηση Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Shooter στις Σαβ 17 Δεκ 2011, 21:05, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Απαγορεύεται η αναφορά πραγματικών ονομάτων σε κοινή θέα!)
Momento
Momento
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 13/12/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης