PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

΄γειά σας και από μένα

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

΄γειά σας και από μένα Empty ΄γειά σας και από μένα

Δημοσίευση από Future Τρι 29 Νοε 2011, 00:59


1.
Καλημέρα, είμαι 24 από Θεσσαλονίκη και μάλλον θα έλεγα πως είμαι αρκετά δημιουργικός με σύνθετη λογική και με αρκετό ενδιαφέρον για νέες εμπειρίες και καταστάσεις.
2.
Έχω κάνει μέχρι στιγμής 3 σχέσεις τα τελευταία 3 χρόνια ενώ παλιότερα ήμουν της ακριβώς αντίθετης φάσης και είχα κάνει αρκετές περιστασιακές γνωριμίες που προχώρησαν. Έχω καιρό να ασχοληθώ με πεσίματα και έπιασα τον εαυτό μου να σκαλώνει αρκετά τον τελευταίο καιρό (ψιλοσκούριασε η ιστορία).
3.
Είμαι νέος στο χώρο του game (να κάνω κάτι με κάποια τεχνική) και μου προξένησε το ενδιαφέρον αφού διάβασα κάποια πράγματα σχετικά με αυτό.
4.
Η όλη προσέγγιση της φάσης με βρίσκει περίεργο και θα ήθελα να τη δοκιμάσω. Το γιατί θέλω να ασχοληθώ με το pick up νομίζω πως έχει προφανή απάντηση Very Happy αλλά επίσης με ψήνει να το δω και σαν τρόπο "διαβάσματος" των αντιδράσεων και της ψυχολογίας των γυναικών. Δε ξέρω κατά πόσο μπορεί να συμβάλλει στην γενική αυτοβελτίωση αλλά αν υπάρξει κάτι τέτοιο, τότε είναι καλοδεχούμενο...
5.
Ψάχνοντας στο νετ για κάτι σχετικό νομίζω έπεσα στο player's blog και βρήκα λινκ για το φόρουμ.
Αυτά για μένα, τα λέμε σύντομα!
Future
Future
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 16/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

΄γειά σας και από μένα Empty Απ: ΄γειά σας και από μένα

Δημοσίευση από sniper Τετ 30 Νοε 2011, 10:52

Η εγγραφή σου ενεργοποιήθηκε.

Κανονίζουμε συναντήσεις για καφέ εάν ενδιαφέρεσαι στείλε μου pm με το κινητό σου.

Καλωσόρισες στην παρέα μας. Smile
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης