PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

καλησπερα..

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

καλησπερα.. Empty καλησπερα..

Δημοσίευση από OLLANDOS Κυρ 27 Νοε 2011, 13:54

1.γεια σας παιδες ειμαι απο θεσσαλονικη-καλαμαρια,22 χρονων και θα με χαρακτηριζα ως ενα ατομο με χιουμορ,πλουσια φαντασια και πολυ ορεξη για περιπετεια..2.εχω κανει 2 σχεσεις η μια 5μηνες και η αλλη 8μηνες..εχω παει με καμμια 30αρια γυναικες και δεν κολλαω στο να μιλησω σε καποια οπουδηποτε και σε οποιαδηποτε κατασταση βρισκετε..οσο για την επιτυχια μου στις γυναικες πιστευω πως ειμαι αρκετα καλα..ετσι τουλαχιστον δειχνουν τα πραγματα μεχρι στιγμης..3.δεν ασχολουμαι πολυ καιρο με το game ουτε δυο μηνες θα ελεγα γι αυτο και θα ηθελα να μαθω περισσοτερα απο τους πιο εμπειρους..4.ασχολουμαι με το game γιατι εχω βαλει καποιους στοχους..οπως το να αποπλανω οποιαδηποτε γυναικα θελω την στιγμη που το θελω και γενικοτερα μου αρεσει να σπαω γυναικειες αμυνες και να τις 'ξεκλειδωνω' οπως δεν θα εχει κανει κανεις αλλος στην ζωη τους πριν γνωρισουν εμενα..5.το site το βρηκα στο google ψαχνοντας σχετικα θεματα..αυτα απο μενα..τα καλυτερα ερχονται...
OLLANDOS
OLLANDOS
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ηλικία : 33
Τόπος : thessaloniki
2 λέξεις για σένα : Όταν η συνέχεια γίνεται ζόρικη, οι ζόρικοι συνεχίζουν
Registration date : 27/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλησπερα.. Empty Απ: καλησπερα..

Δημοσίευση από sniper Δευ 28 Νοε 2011, 03:42

Είσαι σε καλό δρόμο από όσα βλέπω μας γράφεις..


Κανονίζουμε συναντήσεις για καφέ εάν ενδιαφέρεσαι στείλε μου pm με το κινητό σου.

Η εγγραφή σου ενεργοποιήθηκε.

Καλωσόρισες στην παρέα μας. Smile
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης