PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ;

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ; Empty Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ;

Δημοσίευση από P3trinho Δευ 21 Νοε 2011, 13:23

Γεια σας guys.Είμαι 18 χρονών, πρωτοετής φοιτητής στην Θεσσαλονίκη(γέννημα-θρέμμα).
Σχετικά με μένα:H ψυχολογία είναι το παν για μένα. Όταν η ψυχολογία μου είναι ανεβασμένη νιώθω ότι μπορώ να κάνω παπάδες. Το θέμα είναι πως η αυτοπεποίθηση μου δεν είναι πάντοτε υψηλή. Απογοητεύομαι αρκετά εύκολα. Κατά τα άλλα θεωρώ πως έχω καλή αίσθηση του χιούμορ.
Σχέσεις με αντίθετο φύλο: Έχουν βελτιωθεί τελευταία λόγο της σχολής. Κινούνται σε μετρια επίπεδα κατά την γνώμη μου. Είναι σχεδόν αδύνατο να μιλήσω σε γυναίκα που δεν γνωρίζω. Έχω κάνει μια σχέση 6 μηνών (ολοκλήρωσα) και μια σύντομης διάρκειας μιας εβδομάδας. Συνολικά έχω πάει με μια γυναίκα.
Επίπεδο game:Ουσιαστικά δεν έχω μπει στον κόσμο αυτό ακόμα. Παρόλα αυτά έχουν γίνει αρκετά ανοίγματα (warm approach κατά κύριο λόγο) στην σχολή μου αλλά μέχρι εκεί. Δεν καταφέρνω να πάρω fb η κινητό .Δυο φορές έχω επιχειρήσει cold approach με άλλους δυο φίλους άλλα είχα δευτερεύοντα ρόλο στο παιχνίδι. Η μια από τις δυο προσεγγίσεις ήταν επιτυχημένη.
Εντυπώσεις-στόχοι: Χαρακτηρίζω τυχερούς όσους έχουν ανακαλύψει αυτό τον κόσμο γιατί πολύ απλά έχει να κάνει με μια από τις ομορφότερες υπάρξεις στον πλανήτη! Την γυναίκα. Κύριος στόχος μου είναι να αποκτήσω ψυχολογία νικητή-μαχητή η οποία δεν θα με βοηθήσει μόνο με τις γυναίκες αλλά και στην ζωή μου γενικότερα. Πράγμα που πιστεύω πως είναι εφικτό να γίνει μέσα από αυτήν την διαδικτυακή παρέα και βέβαια με πολλή δουλεία! Επίσης θέλω να γνωρίσω όμορφες γυναίκες και πάνω από όλα να απολάυσω το ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Site :Έβαλε το χεράκι του ο κοντινός φίλος Fotai που μου <<άνοιξε>> τα μάτια δανείζοντας μου το “THE GAME” του Neil Strauss και στέλνοντας μου σε link το site. ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΠΑΙΔΕΣ!!
P3trinho
P3trinho
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : Προσπαθώ να γίνομαι κάθε μέρα καλύτερος σε αυτό που κάνω.
Registration date : 20/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ; Empty Απ: Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ;

Δημοσίευση από Putra Δευ 21 Νοε 2011, 13:37

ωραιο ιντρο φιλε! ;L
καλως ηρθες κ απο μενα, αφου εχεις ηδη καποιες γνωσεις κ εισαι κατατοπισμενος θα ειναι ευκολο για σενα να ψαξεις κ να ασχοληθεις με αυτο που θες
επισης καθε τοσο διοργανωνονται συναντησεις εκει στην θεσ/νικη στειλε πμ στον sniper να κανονισετε για καφεδακι!
welcome in da club!
Putra
Putra
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 107
Ηλικία : 30
Τόπος : Κέρκυρα
2 λέξεις για σένα : stay calm
Registration date : 19/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ; Empty Απ: Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ;

Δημοσίευση από P3trinho Δευ 21 Νοε 2011, 13:43

Thanks για το καλωσόρισμα και την πληροφορια Putra.!
P3trinho
P3trinho
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : Προσπαθώ να γίνομαι κάθε μέρα καλύτερος σε αυτό που κάνω.
Registration date : 20/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ; Empty Απ: Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ;

Δημοσίευση από Fotai Δευ 21 Νοε 2011, 13:54

Καταρχήν για εμένα πήρες πόντους μόνο και μόνο που έβαλες σαν άβαταρ την Eva Mentes. Ίσως να το ζήλεψα κιόλας σαν επιλογή….μην σου πω, είναι και που τα περισσότερα παιδιά από εδώ πέρα έχουν βάλει τον ευσεβή τους πόθο σαν αβαταρ. Τυχαίο δεν νομίζω!
Είναι λίγο ειρωνικό σ ένα καθαρά αντρικό φόρουμ να βλέπεις για άβαταρ κορίτσια!
Αλλά όλα αυτά είναι άλλο θέμα!

Και επειδή η ουσία δεν είναι μόνο στην συνουσία…

Ο λόγος που σε κάλεσα εδώ είναι γιατί είδα έναν άνθρωπο με potential και με ανοιχτό μυαλό. Που αγαπάει και εκτιμάει τις γυναίκες και δεν έχει αυτό το άχτι! Και πάνω από όλα έχει καλό γούστο όπως είπα ποιο πάνω!

P3trinho έγραψε: Κύριος στόχος μου είναι να αποκτήσω ψυχολογία νικητή-μαχητή η οποία δεν θα με βοηθήσει μόνο με τις γυναίκες αλλά και στην ζωή μου γενικότερα.
Αυτό είναι το ποιο σημαντικό από όλα! Μερικές φορές περνάνε χρόνια για να το καταλάβει κανείς αυτό! Απλά η γυναίκες ήταν η σφυριά στο κεφάλι που χρειαζόμασταν για να ξυπνήσουμε. Άλλωστε ο μοναδικός τρόπος για να αλλάξει ένας άντρας πραγματικά, είναι να δει το νέο του εαυτό να καθρεφτίζεται στα μάτια μιας γυναίκας!

Λένε πως 2 δρόμοι υπάρχουν...της αρετής και της κακίας. Και ότι ο σοφός διαλέγει της αρετής.

Τότε ο μαχητής ας χαράξει τον δικό του!

Welcome Ksa!!!
Fotai
Fotai
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη/Καλαμαριά
2 λέξεις για σένα : Μην με προκαλείς μόνο!
Registration date : 23/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ; Empty Απ: Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ;

Δημοσίευση από P3trinho Δευ 21 Νοε 2011, 13:58

Αισθάνομαι συγκινημένος.Ευχαριστώ ξα ,τα είπες όλα.
P3trinho
P3trinho
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : Προσπαθώ να γίνομαι κάθε μέρα καλύτερος σε αυτό που κάνω.
Registration date : 20/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ; Empty Απ: Από noob στον δρόμο για το στέμμα του βουτουπoυ;

Δημοσίευση από sniper Δευ 21 Νοε 2011, 20:46

Οπως ειπε και ο Putra κανονιζουμε συναντησεις για καφέ εάν ενδιαφέρεσαι στείλε μου pm με το κινητο σου να το κανονησουμε.

Η εγγραφή σου ενεργοποιήθηκε.

Καλωσόρισες στην παρέα μας. Smile


Υ.Γ.: PUA όχι βουτουπου...
Ρίξε μια ματιά και __ΕΔΩ__
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης