PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γεια σας

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γεια σας Empty Γεια σας

Δημοσίευση από andiamo Τετ 20 Ιουλ 2011, 13:08

Γεια σας μάγκες! Είναι κουλ να βρισκόμαστε και στη χώρα μας επιτέλους. Το foroum το γνώρισα μέσω ενός φίλου και συντρόφου pua και θεωρώ ότι θα πάει πολύ καλά. Είμαι 40 χρονών και μελετώ το παιχνίδι γύρω στον ένα χρόνο μαζί μ' ένα φίλο. Εννοείται ότι υπάρχει απόλυτη εχεμύθεια γιατί ο κόσμος κυριαρχείται από φουστανάτους που χαλάνε όλη τη φάση και κάποια στιγμή κάποιοι αληθινοί άντρες πρέπει να σταθούν και ν' αλλάξουν τα δεδομένα.
So let the game begin.
andiamo
andiamo
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 20/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σας Empty Απ: Γεια σας

Δημοσίευση από igetis-leader Πεμ 21 Ιουλ 2011, 05:55

Καλώς ήλθες κάνε ένα σωστό
intro σύμφωνα με του κανόνες Wink
igetis-leader
igetis-leader
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 325
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σας Empty Απ: Γεια σας

Δημοσίευση από dreamguard Πεμ 21 Ιουλ 2011, 11:16

Καλώς ήλθες !!Προσπάθησε να μας πεις κάποιες επιπλέον πληροφορίες(βλ.κανόνες), ώστε όταν χρειαστεί να μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε όσο καλύτερα γίνεται.
dreamguard
dreamguard
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σας Empty Απ: Γεια σας

Δημοσίευση από andiamo Παρ 12 Αυγ 2011, 11:37

Είμαι από κέντρο Θεσσαλονίκης. Οι σχέσεις μου με το αντίθετο φύλο είναι καλές. Μιλάω καθημερινά σε άγνωστες. Τα ποσοστά επιτυχίας μου είναι 30% περίπου αλλά δεν ασχολούμαι και σοβαρά γιατί αυτό το διάστημα έχω και κάποια επάγγελματικά προβλήματα. Οπότε και δεν το τραβάω μέχρι εκεί που πάει. Μέχρι να διευθετήσω τα προσωπικά μου οπότε θα έχω και πιο πολύ διάθεση. Γενικά στη ζωή μου οι σχέσεις μου με το αντίθετο φύλο ήταν αρκετές αν και όχι τόσο ποιοτικές. Το επίπεδό μου στο game είναι μικρού ως μεσαίου επιπέδου. Ασχολούμαι γύρω στον ένα χρόνο. Τα ανοίγματα και τα κλεισίματά μου δε μπορώ να τα μετρήσω γιατί κάνω πολλά για εξάσκηση και παίρνω τηλέφωνα από τα οποία τα περισσότερα δε χρησιμοιποιώ μέχρι να διευθετήσω τα θέματά μου. 'Εχω την εντύπωση ότι οι Ελληνίδες είναι πιο κακομαθημένες από τις γυναίκες του ανατολικού μπλοκ. Διάλεξα το pickup γιατί θέλω να βελτιώνω τον εαυτό μου σε όλους τους τομείς. Ο στόχος μου είναι να αποκωδικοποιήσω τον τρόπο σκέψης και την ενέργεια του γυναικείου φύλου γιατί πιστεύω ότι εκεί στηρίζεται το μυστικό για κάθε ισορροπημένη σχέση. Πιστεύω ότι υπάρχει ένας κύκλος γνώσης που πρέπει να καλύψει κάθε άντρας μέχρι να φτάσει στο στόχο του. Ένα αδύνατό μου σημείο είναι ότι μερικές φορές δυσκολεύομαι να μην πάρω στα σοβαρά κάθε λέξη που ακούω όταν συζητάω μαζί τους και χαλάω την ενέργεια. Αλλά βελτιώνομαι σιγά σιγά.
andiamo
andiamo
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 20/07/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης