PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

n00bas

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

n00bas Empty n00bas

Δημοσίευση από Iron Pua Δευ 27 Ιουν 2011, 04:14

1. Γράψε μας 2-3 πράγματα για σένα..

Μενω κοντα στην Θεσσαλονικι, ειμαι υπομονετικος και ανυπομονος... εξαρταται. δεν ειμαι παντα σταθερος. αλλες φορες θα με ελεγα επιμονος και αλλες φορες δεν μπορω να περιμενω με τιποτα. δεν εχω κατι σταθερο. πολλες φορες παιρνω ανοητες αποφασεις και το καιω το game και αλλες φορες ειμαι τεμπελης. εξαρταται απο το mood και την κατασταση. δεν ειμαι σταθερος. ασε που τωρα με το pua συνεχως αλλαζω. Ειμαι 23 χρονων

2. Γράψε μας για τις σχέσεις σου με το αντίθετο φύλο..

δεν εχω πολλες σχεσεις... αλλα σκοπευω να κανω παρα πολλες, παμπολες σε αυτα τα 7 χρονια που μου μενουν. με αγνωστες μιλαω μονο οταν εχω κανει λιγο πρακτικη. δηλαδη αν αποφασισω να κανω παιχνιδι, μετα απο μια μερα πρακτικης θα μπορεσω να κανω προσεγγιση

3. Γράψε μας για το game σου..

το game μου δεν ειναι κατι σταθερο.. βλεπωντας και κανωντας. Θεωρω πως η καθε κοπελα εχει τον δικο της ξεχωριστο χαρακτηρα, τις δικες της ανσφαλιες και πολλα αλλα. Για αυτο πιστευω πως δεν χρειαζονται ολες την ιδια προσεγγιση αλλα γενικα ασχολουμε τωρα τελευταια με το opening/ attraction/ αξιολογηση/ seduction/ relationship απο ενα βιβλιο ονομαζωμενο magicbullets

4. Εντυπώσεις - Παρατηρήσεις..

παρα πολυ καλη εντυπωση. δεν μπορω να το αποχωριστω.. αν και με απασχολουν αλλα πραγαματα αυτον τον καιρο με την οικονομικη κριση δεν μπορω να σταματησω να σπαταλαω ενεργεια/συγκεντρωση στο θεμα pick up. αν ανακαλυπτεις μια φορα το ματριξ δεν μπορεις να το αποχωριστεις

αυτα απο μενα

5. Site..

το forum σας το γνωρισα πριν κανα χρονο αλλα ξανα εκανα εγγραφη
avatar
Iron Pua
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 35
2 λέξεις για σένα : I AM SIMPLY THE BEST
Registration date : 27/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

n00bas Empty Απ: n00bas

Δημοσίευση από L Δευ 27 Ιουν 2011, 07:01

καλωσηρθες στη κοινοτητα.
Το ονομα σου με προκαλει να μη σε παρω στα σοβαρα,αλλα θα προσπαθησω μεχρι αποδειξεως του εναντιου...
Απ'την αλλη παλι,μακαρι να εισαι noobas και να ριχνεις 10 γκομενες τη βδομαδα.θα δειξει.

Ερωτηση,ειπες οτι ειχες γραφτει και ξαναγραφτηκες.γιατι με νεο account κι'οχι το παλιο?
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Ηλικία : 35
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

n00bas Empty Απ: n00bas

Δημοσίευση από Iron Pua Δευ 27 Ιουν 2011, 12:05

L έγραψε:καλωσηρθες στη κοινοτητα.

Καλως σας βρηκα man Very Happy

L έγραψε:Το ονομα σου με προκαλει να μη σε παρω στα σοβαρα,αλλα θα προσπαθησω μεχρι αποδειξεως του εναντιου...

looks matter εε;

L έγραψε:Απ'την αλλη παλι,μακαρι να εισαι noobas και να ριχνεις 10 γκομενες τη βδομαδα.θα δειξει.

μπορει κα να γινω ετσι οπως τα λες. ειναι θεμα χρονου και εξασκησης πιστευω. Θα δειξει Very Happy

L έγραψε: Ερωτηση,ειπες οτι ειχες γραφτει και ξαναγραφτηκες.γιατι με νεο account κι'οχι το παλιο?


δεν μπορουσα να κανω log in. ασε που με ειχαν δει ατομα φιλοι μου και φιλες μου να μπαινω με εκεινο το account. Ημουν πολυ στ αρχιδισμος τυπος (αν επιτρεπεται), εξου και το ψευδωνυμο Very Happy

αν υπαρχει προβλημα να το αλλαξω. το θεμα ειναι οτι δεν μπορω :/. Δεν ξερω γιατι :/
avatar
Iron Pua
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ηλικία : 35
2 λέξεις για σένα : I AM SIMPLY THE BEST
Registration date : 27/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

n00bas Empty Απ: n00bas

Δημοσίευση από L Δευ 27 Ιουν 2011, 12:34

Δεν υπαρχει προβλημα με το ονομα σου,αλλαξε το μονο αν το θες εσυ (απλα με ενα pm στον admin).

"ασε που με ειχαν δει ατομα φιλοι μου και φιλες μου να μπαινω με εκεινο το account."

Εδω τι εννοεις?? μπηκες στο site ενω βρισκοντουσαν κοπελες/φιλες μπροστα..?
ξερεις αυτα τα κανουμε με καποια διακριτικοτητα...
Τεσπα,απο δω και περα μη πεις πουθενα για τη κοινοτητα! ειδικα σε γυναικα,και σε αυτους που θα επιλεξεις να τους το κοινοποιησεις,να το αξιζουν και να μπορουν να εκτιμησουν τι εστι Pu.
Καλη αρχη!
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Ηλικία : 35
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

n00bas Empty Απ: n00bas

Δημοσίευση από igetis-leader Πεμ 30 Ιουν 2011, 14:54

Καλωσόρισες συντοπίτη Very Happy
igetis-leader
igetis-leader
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 325
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης