PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Εδώ είμαι και εγώ

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Εδώ είμαι και εγώ Empty Εδώ είμαι και εγώ

Δημοσίευση από snore Κυρ 29 Μάης 2011, 03:27

Να 'μαι λοιπόν και εγώ στη παρέα!

Σπουδάζω στη Θεσσαλονίκη και είμαι 21 χρονών. Είμαι εύθυμος και ανοιχτός άνθρωπος αλλά μόνο με άτομα που γνωρίζω. Σε καινούριες παρέες είμαι συνεσταλμένος (προτιμώ να ακούω από το να μιλάω) και γενικά φοβάμαι να ξεκινήσω συζήτηση με κάποια εντελώς άγνωστη κοπέλα. Παρόλα αυτά είχα αρκετές σχέσεις και γνωριμίες με κοπέλες (επειδή είμαι αρκετά normal και εμφανίσιμο άτομο) αλλά ήταν από γνωριμίες φίλων ή κορίτσια από το κοινωνικό μου περιβάλλον (σχολή, φροντιστήριο κλπ) και ουσιαστικά αυτές έκαναν το πρώτο βήμα.
Από τον καιρό που ασχολήθηκα με το game (κυρίως από αγγλικά site) θέλω να πιστεύω πως έχω κάποια βελτίωση αλλά δεν έχω φτάσει ούτε κατα διάνοια εκεί που θέλω καθώς συνεχίζω να φοβάμαι τα "cold approaches" σε άγνωστες κοπέλες(με πιάνει μουγγαμάρα Embarassed ). Τα ανοίγματα που έχω κάνει είναι λίγα και τα κλεισίματα πολύ λιγότερα. Ασχολούμε με το pickup για να βρω αυτοπεποίθηση σαν άνθρωπος και επειδή θέλω να διαλέγω και όχι να με διαλέγουν.Το site το βρήκα τυχαία μέσω του google.gr πατώντας "pick up artist" και σελίδες από Ελλάδα γιατί βαριόμουν να διαβάζω αγγλικά. Razz
snore
snore
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 33
Τόπος : Thessaloniki
Registration date : 29/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ είμαι και εγώ Empty Απ: Εδώ είμαι και εγώ

Δημοσίευση από metamerias Κυρ 29 Μάης 2011, 03:34

Καλώσήρθες φίλε snore.Για να μην σε διαλέγουν που λες πρέπει να κάνεις cold approaches δεν γίνεται αλλιώς όντως στην αρχή είναι λίγο δύσκολο αλλά μετά από μερικά ανοιγματάκια δεν θα χεις κανένα θέμα μην αγχώνεσαι Very Happy
metamerias
metamerias
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 10/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Εδώ είμαι και εγώ Empty Απ: Εδώ είμαι και εγώ

Δημοσίευση από igetis-leader Τρι 31 Μάης 2011, 15:02

Γεια σου φιλε snore η αρχη παντα ειναι πιο δυσκολη αλλα το μετα αξιζει Smile
igetis-leader
igetis-leader
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 325
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης