PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

καλως σας βρηκα.

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από STILAT0S Παρ 27 Μάης 2011, 04:08

γεια σας. ειμαι ο stilat0s. ειμαι 25.θα ελεγα οτι ειμαι ενθουσιωδης και ανυπομονος.μενω στην ορεστιαδα πανω στον εβρο. εδω η κοινωνια ειναι μικρη και καθε κινηση ελεγχεται απο ολη την κοινωνια. αυτος ειναι ενας αποτρεπτικος παραγοντας...ενας αλλος ειναι οτι οι γυναικες ειναι λιγες και εχουν παρει πολυ τα πανω τους. ακομη και οι μετριες.με αποτελεσμα οταν πας να πλησιασεις μια γυναικα αν δεν σε ξερει αυτη να ειναι προκατειλημενη αρνητικα.οσες γυναικες εχω γνωρισει ειναι απο κοινους γνωστους. εχω κανει 2 σχεσεις. εχω παει και με 2 -3 αλλα και τοτε ηταν σε κοινη παρεα. νομιζω οτι χρειαζομαι βοηθεια στον τροπο προσεγγισης αγνωστων γυναικων και πως αυτες που εχω γυρω μου να τις κανω απο φιλικανα με δουνε ερωτικα..
STILAT0S
STILAT0S
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Registration date : 27/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty Απ: καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από metamerias Παρ 27 Μάης 2011, 04:13

Καλωσήρθες φίλε.Τώρα όντως το ότι μένεις σε τόσο μικρή κοινωνία κάνει το cold approach ουσιαστικά ανέφικτο αφού τους ξέρεις σχεδόν όλους.Μπορείς βέβαια να εξασκήθείς σε μια κοντινή μεγαλύτερη πόλη ίσως που δεν σε ξέρουν...
metamerias
metamerias
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 10/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty Απ: καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από STILAT0S Παρ 27 Μάης 2011, 04:19

σιγουρα ενα δικιο το χεις.. ακομη και αυτες ομως τις γνωστες θα μπορουσα να τις εντυπωσιασω οταν βρισκομασταν στην ιδια παρεα..ή ολες αυτες που λεμε ενα απλο "γεια¨" και "τι κανεις.καλα"πως θα μπορουσα να το χειριστω για να προχωρησει το θεμα λιγο περισσοτερο και να τις γνωρισω καλυτερα?
STILAT0S
STILAT0S
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Registration date : 27/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty Απ: καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από metamerias Παρ 27 Μάης 2011, 04:25

Κοίτα δεν μπορώ να σου πω για warm approach δεν έχω ασχοληθεί κιόλας γιατί είναι πολύ δύσκολο κάποια που την ξέρεις χρόνια η μήνες και είσαι friendzone να το αλλάξεις σε σχέση με το να κάνεις ένα cold approach όπου δεν σε ξέρουν και να δείξεις τα χαρακτηριστικά που θες.Σίγουρα μπορείς σε αυτές που ξέρεις να είσαι πιο playfull κλπ αλλά ίσως είναι πολύ απότομο αν σε ξέρουν καιρό δεν ξέρω...

P.S Θα σου στείλω ένα torrent για social circle mastery μπορεί να σε βοηθήσει στείλου μου με pm το mail σου...
metamerias
metamerias
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 10/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty Απ: καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από Apollontolis Παρ 27 Μάης 2011, 05:37

Καλωσήρθες και καλή συνεχεια! Smile
Apollontolis
Apollontolis
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 12
Registration date : 20/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty Απ: καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από Wingman Παρ 27 Μάης 2011, 08:48

Καλώς όρισες φίλε!

Δε θα πω ότι σε καταλαβαίνω γιατί έχω γεννηθεί στην Αθηνά και ζω εδώ πέρα και τα πράγματα είναι πιο ανοιχτά για παιχνίδι, αλλά τυχαίνει και έχω 2 ξαδέλφες οι οποίες ζούνε σε ένα χωριό διπλά στη Λάρισα και τα πράγματα όντως είναι πιο κλειστά... Και θα στο πω την δική τους πλευρά ότι όντως επειδή είναι όμορφες και δεν υπάρχουν πολλές κοπέλες ούτως η άλλος, την έχουν δει κάπως και έχουν απόκτηση καλές ασπίδες αλλά να ξέρεις ότι επειδή χτυπιούνται αρκετές φορές από άλλους και τις περισσότερες(μη σου πω όλες) το πέσιμο είναι πολύ κακό θα εκτιμήσουν το δικό σου το οποίο θα είναι προσεγμένο με σωστές κινήσεις την κατάλληλη στιγμή(γιατί και αυτές γυναίκες είναι και θέλουν να έχουν κάποιον για παρέα, άρα θα διαλέξουν το καλύτερο για αυτές)...

Αυτά στα λέω απο προσωπικά πράγματα που μου έχουν πει εκείνες...Εδώ στο φόρουμ πιστεύω θα βρεις ότι χρειάζεσαι... Και πάλι Καλώς Ήρθες!
Wingman
Wingman
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty Απ: καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από igetis-leader Παρ 27 Μάης 2011, 13:02

Σε καταλαβαίνω φίλε και εγώ μέχρι πριν από μερικούς μήνες έμενα σε κλειστή κοινωνία και η αλήθεια είναι ότι δεν είναι εύκολα τα πράγματα όχι όμως και ακατόρθωτα απλά θέλει μεγαλύτερη προσοχή στο τι κάνεις.Καλή συνέχεια Very Happy
igetis-leader
igetis-leader
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 325
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

καλως σας βρηκα. Empty Απ: καλως σας βρηκα.

Δημοσίευση από STILAT0S Δευ 30 Μάης 2011, 03:24

γεια σας και παλι.. θα θελα να ρωτησω γιατι δεν μπορω να δω ολα τα θεματα του φορουμ.. οταν παω να διαβασω ενα μου γραφει οτι μονο οι χρηστες με δικαιωμα ειδικης προσβασης μπορουν, ενω δημιουργησα ενα NEW TOPIC sto INTRO.
STILAT0S
STILAT0S
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Registration date : 27/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης