PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλησπέρα σας!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας! Empty Καλησπέρα σας!

Δημοσίευση από VioMaster Δευ 12 Δεκ 2011, 09:31

Το όνομα μου είναι Δημήτρης είμαι 29 χρόνων και είμαι γέννημα θρέμμα Θεσσαλονικιός! Είμαι ήπιων τόνων χαρακτήρας ήρεμος άνθρωπος και αρκετά σκεπτόμενος.
Βρήκα το site μέσα από αναζήτηση στο google αλλά το κίνητρο ήταν ένα βιβλίο "Το παιχνίδι" που έπεσε στα χέρια μου και καθότι είμαι λάτρης των Γυναικών με έβαλε γρήγορα στο τρυπάκι να το ψάξω πιο βαθιά.
Οι σχέσεις μου μέχρι στιγμής ήταν μετρημένες στα δάχτυλα της μιας παλάμης γιατί παρόλο που είμαι λάτρης των Γυναικών πάντα τις προσέγγιζα με φόβο ευγένεια και σεβασμό με τα ανάλογα αποτελέσματα. Πάντως όλες οι γυναίκες με συμπαθούν πολύ επειδή είμαι ευχάριστος τύπος και τα ποσοστά επιτυχίας μου θα έλεγα ότι κυμαίνονται γύρω στο 15 %.
Στο σαρτζάρισμα θα έλεγα ότι δεν το έχω εξασκήσει και πολύ ωστόσο θέλω να βελτιώσω την προσέγγιση μου και να διώξω όσο γίνεται την αρχική ανασφάλεια που με ταλανίζει.
Στόχος είναι η αυτοβελτίωση μου , η ευχαρίστηση που θα εισπράττω και ύστερα ότι θέλει να προκύψει!
VioMaster
VioMaster
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 41
Τόπος : θεσσαλονίκη
Registration date : 08/12/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας! Empty Απ: Καλησπέρα σας!

Δημοσίευση από Shooter Δευ 12 Δεκ 2011, 15:40

Μετακινήθηκε στο "Καλωσόρισμα μελών Θεσσαλονίκης κ Βορείου Ελλάδος" ...
Πρόσεχε που postareis...
Shooter
Shooter
Rank
Rank

Αριθμός μηνυμάτων : 3599
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
2 λέξεις για σένα : Live with Chivalry
Registration date : 07/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας! Empty Απ: Καλησπέρα σας!

Δημοσίευση από sniper Τρι 13 Δεκ 2011, 17:51

Κανονίζουμε συναντήσεις για καφέ εάν ενδιαφέρεσαι στείλε μου pm με το κινητό σου.

Η εγγραφή σου ενεργοποιήθηκε.

Καλωσόρισες στην παρέα μας. Smile
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης