PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! Empty ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

Δημοσίευση από dias Πεμ 01 Δεκ 2011, 15:19

Είμαι νέος στο φόρουμ , 21 χρονών και φοιτητής στη Θεσσαλονική . Επίσης κατάγομαι απο εδώ .. Σαν χαρακτήρας είμαι υπομονετικός , εργατικός και ήρεμος Very Happy .

Με τις γυναίκες μέχρι τώρα τα πηγαίνω αρκετά καλά .. από τα 16 έχω αρκετές μακροχρόνιες σχέσεις αλλά και περιπετειούλες... Σε γυναίκες που δεν γνωρίζω θα μιλήσω στα πλάισια του παιχνιδιού στις βραδινές εξόδους τις περισσότερες φορές, με λίγες εξαιρέσεις ..

Με το game ασχολούμε εδώ και περίπου ένα χρόνο και συστηματικά από το καλοκαίρι .. Βλέποντας τεράστια διαφορά απο τη στιγμή που ξεκίνησα , και στο τέλος τα αποτελέσματα δεν άργησαν να έρθουν , πάντα βέβαια χωρίς να διαβάσω κάποιο βιβλίο ή κάτι άλλο..

Πιστεύω πως αποτελεί τεράστια εμπειρία για μένα, καθώς ανακαλύπτω πτυχές του χαρακτήρα μου που παλιότερα δεν φαντάζομαι ότι υπήρχαν καν .. και θέλω να γίνομαι χρόνο με το χρόνο καλύτερος , αποτελεσματικότερος και να εκμεταλλεύομαι την κάθε ευκαιρία που μου δίνεται Cool Τι θα θελα να αλλάξω .. στο παιχνίδι μου ? να μειωσω το approach anxiety Smile και να γίνω πιο αποτελεσματικότερος και να μη διστάζω να προσεγγίζω όποια μου κάνει κέφι οποιαδήποτε στιγμή !


το site το ανακάλυχα τυχαία στο διαδίκτυο με τα από αναζήτηση στο google.
dias
dias
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 01/12/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! Empty Απ: ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

Δημοσίευση από sniper Πεμ 01 Δεκ 2011, 17:39

πάντα βέβαια χωρίς να διαβάσω κάποιο βιβλίο ή κάτι άλλο..


Πως γνώρισες το PU,με ποιο τρόπο δηλαδή σου μίλησε κάποιος γι αυτό ?
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! Empty Απ: ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

Δημοσίευση από dias Παρ 02 Δεκ 2011, 02:16

πάντα έκανα παιχνίδι ! όχι βεβαία με μεθόδους και τακτικές ! για αυτό ακριβώς και γράφτηκα στο site.. ενάς φίλος , μου είχε πει για κάποια ξένα sites και κάποια βιβλία με μελετημένες προσεγγίσεις , αλλά ομολογουμένως δεν έχω ψαχτεί ... το site το ανακάκυψα τυχαία γράφοντας την αναζήτηση Pick up , και αφού το έριξα μια ματιά και ενθουσιάστηκα Smile αποφάσισα να γίνω μέλος!
dias
dias
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 01/12/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ! Empty Απ: ΓΕΙΑ ΣΑΣ KAΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!

Δημοσίευση από sniper Τρι 13 Δεκ 2011, 17:44

Καλωσόρισες στην παρέα μας.


Smile
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης