PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

NEO ΜΕΛΟΣ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

NEO ΜΕΛΟΣ Empty NEO ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευση από artistas7 Τρι 23 Αυγ 2011, 12:24

Μένω στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.Έχω χιούμορ, διάθεση να μαθαίνω καινούργια πράγματα και αρκετή υπομονή.Είμαι 21 χρονών.Έχω πάει με 6 κοπέλες κ με τις 3 είχα μακροχρόνια σχέση(3 χρόνια,7 μήνες,9 μήνες).Σε κοπέλες δε διστάζω να μιλήσω αρκεί να μπορέσω να ανοίξω θέματα και να με βοηθήσουν και αυτές λίγο στη συζήτηση όπως και γίνεται τις περισσότερες φορές.Ετσι τα καταφέρνω σχετικά εύκολα.Πρίν μια εβδομάδα άρχισα να διαβάζω το THE GAME και γνώρισα την έννοια 'pua'. Ακόμα δεν εχω χρησιμοποιήσει τους αλγόριθμους και τις τακτικές που έχω μάθει.Μόνο λίγο σε κοπέλες που ήδη γνώριζα.Sarging με τον σωστό τρόπο που μαθένω δν έχω κάνει ακόμα γιατί περιμένω να πάρω αρκετές γνώσεις απο το βιβλίο και το forum για να κάνω μια καλή αρχή.Μου αρέσουν οι τεχνικές που χρησημοποιούνται.Τις βρίσκω πολύ ενδιαφέρουσες ως απίστευτες και περιμένω να δω τι αποτελέσματα θα έχουν όταν τις εφαρμόσω.Θέλω με το game να μάθω να γνωρίζω περισσότερες κοπέλες, να μην κολλάω σε συζητήσεις και να τις κάνω να με θυμούνται σαν κάτι διαφορετικό και όχι σαν τον κοινό ''πέφτουλα''. Με το pick up ασχολήθηκα γιατί το βλέπω σαν τέχνη που εφαρμόζετε στην καθημερινή μας ζωή και κάνει τη διαφορά σε αυτό που λέμε πέσιμο.Στόχος μου είναι να γνωρίζω και να κλέινω με μια κοπέλα καθε Σάββατο που θα βγώ με το επίσης PUA φίλο μου και συνεργό στις αποπλανήσεις.Αυτό που θέλω να αλλάξω ειναι ο τρόπος που θα γνωρίζω κοπέλες και θα με βλέπουν με άλλο μάτι πλέον.Το site το βρήκε ο φίλος μου γράφοντας pua στο google και μου το σύστησε.Αυτα για μένα.. Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την artistas7 στις Τετ 24 Αυγ 2011, 20:01, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : το προηγούμενο έγινε βιαστηκά και λανθασμένα και χρειαζόταν επιδιόρθοση)
artistas7
artistas7
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 33
Τόπος : salonika
2 λέξεις για σένα : επιβήτορας
Registration date : 23/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

NEO ΜΕΛΟΣ Empty Απ: NEO ΜΕΛΟΣ

Δημοσίευση από sniper Τρι 23 Αυγ 2011, 15:43

Καταρχήν,γράφε με μικρά γράμματα..με τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.

Δεύτερον,απάντησε τουλάχιστον στις βασικές ερωτήσεις που σου παραθέτει ο κανονισμός του forum αν θες να έχεις πρόσβαση προσθέτοντας τα ζητούμενα και κάνοντας edit το αρχικό post σου.

ΔΙΑΒΑΣΕ ____ΕΔΩ____!!!!!!!!!!

Καλωσήρθες.
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης