PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλησπέρα!

+2
Wingman
Γιωργης
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα! Empty Καλησπέρα!

Δημοσίευση από Γιωργης Σαβ 18 Ιουν 2011, 13:22

Είμαι ο Γιώργος, 20 και σπουδάζω Θεσσαλονίκη στο Πολυτεχνείο! Μέχρι τωρα είχα μόνο μια σχέση μη ολοκληρωμενη με κοπέλα που έβλεπα καθημερινά (σχολείο) και ένα άνοιγμα που κατέληξε σε..άκυρο! tongue Βρήκα το site τυχαία απο google και θέλω να δω τις απόψεις και τις μεθόδους των πιο έμπειρων, με αφορμή το νέο μου target, κοπέλα που γνωριστήκαμε, δεν εχουμε άμεση επάφη, αλλά είναι η αδερφή της κοπέλας πολύ καλού μου φίλου...Είμαι αρκετά εσωστρεφής με τις γυναίκες, φουλ στο ΑΑ(το ξεπερναω μόνο αν η κοπελα με ενδιαφερει και μου αρεσει πολυ), και αν καταλαβα καλα τι οριζετε game, το δικο μου ειναι μετριο... tongue Δεν θέλω να γίνω master of seduction, δεν θέλω να την πεφτω σε πολλές, μόνο να καταλάβω μερικά πραγματα ώστε να τα καταφέρνω με τα targets μου..Ευχαριστω και καλως σας βρηκα!
Γιωργης
Γιωργης
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Registration date : 18/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα! Empty Απ: Καλησπέρα!

Δημοσίευση από Wingman Σαβ 18 Ιουν 2011, 14:28

Καλως ήρθες Γιώργο!
Εδώ περα νομίζω θα βρεις αυτο που ζητας και αμα έχεις όρεξηθα βρεις και πραγματα που δεν φανταζοσουν καν!

Κάλη συνέχεια.
Wingman
Wingman
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα
Registration date : 10/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα! Empty Απ: Καλησπέρα!

Δημοσίευση από sniper Σαβ 18 Ιουν 2011, 18:56

Περιηγησου μεσα στα πολυαριθμα αρθρα του φορουμ και θα δεις ενα νεο κοσμο να ανακαλυπτετε στα ματια σου με υπομονη και πραξη.Το pu ειναι τροπος ζωης..

Κανουμε και συναντησεις για καφεδακι εαν ενδιαφερεσαι στην Θεσσαλονικη και ανταλασουμε αποψεις και εμπειριες.Θα χαρω να σε γνωρησω κι απο κοντα.

Καλοσηρθες στο φορουμ μας! Smile
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα! Empty Απ: Καλησπέρα!

Δημοσίευση από dreamguard Κυρ 19 Ιουν 2011, 07:04

καλως ήρθες!! Θα βρεις πολλές χρήσιμες πληροφορίες που αν τις αξιοποιήσεις θα δεις την ζωή σου και το lifestyle σου να αλλάζει..
dreamguard
dreamguard
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 79
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 12/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα! Empty Απ: Καλησπέρα!

Δημοσίευση από igetis-leader Δευ 20 Ιουν 2011, 12:06

Καλώς όρισες Γιώργη!!!
Όπως τα λέει ο sniper υπομονή και πράξη...
igetis-leader
igetis-leader
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 325
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα! Empty Απ: Καλησπέρα!

Δημοσίευση από Γιωργης Τρι 21 Ιουν 2011, 06:32

ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα παιδια....μου κανει εντυπωση η ευγενεια και η βοηθεια που παρεχει ο ενας στον αλλον εδω χωρις καν να γνωριζομαστε...θελω οποιος μπορει να μου ποσταρει κανενα link περι amog και πως να τους αντιμετωπιζουμε ... ψαχνω και δεν βρισκω γτ μαλλον δεν ψαχνω σωστα..ευχαριστω Very Happy
Γιωργης
Γιωργης
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 7
Registration date : 18/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα! Empty Απ: Καλησπέρα!

Δημοσίευση από barcode Τρι 21 Ιουν 2011, 14:07

Γιωργης έγραψε:ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα παιδια....μου κανει εντυπωση η ευγενεια και η βοηθεια που παρεχει ο ενας στον αλλον εδω χωρις καν να γνωριζομαστε...θελω οποιος μπορει να μου ποσταρει κανενα link περι amog και πως να τους αντιμετωπιζουμε ... ψαχνω και δεν βρισκω γτ μαλλον δεν ψαχνω σωστα..ευχαριστω Very Happy

Για ρίξε και μια ματιά σε torrents... pua, seduction είναι τα βασικά σου keywords.
Καλώς ήρθες κι από μένα!
barcode
barcode
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα
2 λέξεις για σένα : Βήχω εύηχα.
Registration date : 29/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης