PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλησπέρα σε όλους

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σε όλους Empty Καλησπέρα σε όλους

Δημοσίευση από Pr3dator Δευ 19 Δεκ 2011, 11:01

Γεια σε όλους! Είμαι 18 χρονών απο την Θεσσαλονίκη και σπουδάζω εδώ. Σαν χαρακτήρα θα με χαρακτήριζα αρκετά ανοικτό και κοινωνικό, αλλά πολλές φορές χαλαρό σε υπερβολικό βαθμό, λέγοντας λάθος πράγματα, όπως επίσης αρκετά ισχυρογνώμων, που εντυπωσιάζει αρχικά μεν, κουράζει δε με τον καιρό. Δεν έχω κόμπλεξ να μιλήσω σε οποιαδήποτε κοπέλα, ακόμα και αν ειναι ΗΒ9, ενω τα ποσοστά επιτυχίας μου θα έλεγα οτι είναι γύρω στο 30%, πάντα με κορίτσια που με γνωρίζουν από κοινές παρέες, σχολείο και πλέον σχολή, παλιές φίλες, φίλες της αδερφής μου κτλ. Μικρός(πολύ μικρός) είχα πολλές παιδικές σχέσεις (μέχρι τέλος δημοτικού), και από εκεί έχω μάλλον την σχετική άνεση. Οταν η κολλητοπαρέα έσπασε αρχες Β Λυκείου ξαναμπηκα στο παιχνίδι, αλλά με κολλήματα-μεχρι τα μεσα της τρίτης Λυκείου ξαναβρήκα την άνεση και εκανα καμια δεκαριά φασεις όλη τη χρονιά.Πρόσφατα χώρισα με μια κοπέλα απο την σχολή,αλλά τελικά κατέληξα να φάω πίκρα, απόρροια του απίστευτα βλακώδους παιχνιδιού που έκανα...τότε συνειδητοποίησα ότι όντως το παιχνίδι παίζεται με κάποιους κανόνες και στρατηγική. Άρχισα να διαβάζω βιβλία για ψυχολογία, κοινωνικές σχέσεις και βρήκα το ksenerotes.blogspot.com τυχαία.Το έκαψα, και βρήκα προχτές το PUA...μου φαινεται σαν να άνοιξε μια πόρτα που οδηγεί στα "άλλα" μονοπάτια αυτού του παιχνιδιού!
Το sarging είναι κάτι που πραγματικά μου αρέσει και το κάνω συχνά για να με δοκιμάσω ή ακόμα και για πλάκα, σε γνωστές μου για να δοκιμάσω τις ιδέες και συμπεριφορές μου και να δω πως ανταποκρίνονται. Ξεκαθαρο στόχο δεν έχω βάλει γιατί δεν ειμαι σίγουρος αφενός, αφετέρου δεν θέλω να κλείσω μια πόρτα που μπορεί να αξίζει. Αυτό που θέλω είναι να γίνω καλύτερος στην προσέγγιση(κυριως χρονικά) και να κρατήσω το ενδιαφέρον μιας κοπέλας για όσο καιρό με ενδιαφέρει και μένα.
Να πω επίσης οτι κανένας απο όσους ξέρω δεν έχουν ιδέα για το game, με εξαίρεση εναν φίλο που βλέπει How I Met Your Mother και λατρεύει επίσης τον Barney...σκέφτομαι να τσεκαρω και τα βιβλία του πάντως!
Αυτά από μένα Smile
Pr3dator
Pr3dator
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 18/12/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σε όλους Empty Απ: Καλησπέρα σε όλους

Δημοσίευση από Shooter Δευ 19 Δεκ 2011, 12:01

Welcome Smile
Shooter
Shooter
Rank
Rank

Αριθμός μηνυμάτων : 3599
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθήνα
2 λέξεις για σένα : Live with Chivalry
Registration date : 07/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σε όλους Empty Απ: Καλησπέρα σε όλους

Δημοσίευση από HankMo0dy Δευ 19 Δεκ 2011, 13:04

Welcome!
HankMo0dy
HankMo0dy
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 224
Ηλικία : 33
Τόπος : California
2 λέξεις για σένα : Who cares what she thinks...
Registration date : 20/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σε όλους Empty Απ: Καλησπέρα σε όλους

Δημοσίευση από sniper Δευ 19 Δεκ 2011, 18:14




Πραγματοποιουνται συναντησειες και σεμιναρια στην Θεσσαλονικη εαν εαν ενδιαφερεσαι..


Καλωσηρθες!
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 33
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σε όλους Empty Απ: Καλησπέρα σε όλους

Δημοσίευση από giannhs Δευ 19 Δεκ 2011, 18:57

καλωσόρισες..καλή αρχή!!!
giannhs
giannhs
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 98
Ηλικία : 36
Τόπος : out of the Matrix
2 λέξεις για σένα : guns ''n'' roses
Registration date : 24/06/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης