PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

νεο μελος

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

νεο μελος Empty νεο μελος

Δημοσίευση από κιρ Παρ 19 Αυγ 2011, 09:26

για σας,ειμαι νεος στην παρεα και γενικα σε τετιου ειδους φορουμ,μενω θεσσαλονικη και ειμαι 20.εχω κανει μια σοβαρη σχεση κρατησε 1 μισι χρονο ...με την κοπελα ειχαμε κανει τα παντα οσον αφορα το σεχ...μετα απο αυτην ειχα αρκετες σχεσεις..αλλα οχι τοσο σοβαρες,δεν κατεληγαν ποτε στο σεχ.. Sad μιλαω ανετα σε κοπελες,που ειναι ειτε γνωστες ,ειτε συμφοιτητριες,κομπλαρω ομως πολυ στην κοπελα που θα δω εξω στον δρομο ,στο μπαρακι ,στο κλαμπ και ολα τα σχετικα...δεν εχω μιλησει ποτε σε καμια...στις διακοπες λοιπον γνωρισα με ενα φιλο μου κατι μεγαλυτερες...(αυτες μας γνωρισαν για την ακριβια) Razz τεσπα ηταν μεγαλυτερες οολες (η μια 45ααρα) και πιασαμε κουβεντα για το φλερ..μου ειπε για ενα περιφημο βιβλιο του νειλ στραους το παιχνιδι το οποιο και διαβασα...και συνεχιζω τωρα με του μυστερι...γενικα το εψαξα και στο ιντερνετ τι γινετε με τουσ πυα....και βρηκα και το φορου αυτο... Very Happy γενικα θελω να μαθω οτι γνοσεις ,εμπειριες εχετε,,ναα διευρινω λιγο τους οριζοντες μου..και να προχωρισω λιγο παρακατω στο θεμα φλερτ γιατι νομιζω για την ηλικια μου εχω μεινεει λιγο πισω...τελιωσα ,,επιτελους...!! Razz
κιρ
κιρ
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ηλικία : 33
Registration date : 19/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

νεο μελος Empty Απ: νεο μελος

Δημοσίευση από sniper Παρ 19 Αυγ 2011, 09:59

Καλωσηρθες,εδω θα βρεις πολλα και συμαντικα πραγματα που θα σε βοιθησουν στο ξεκινημα σου.Να ξερεις πως εδω δεν αρκουμαστε στο να φλερταρουμε απλα ,αλλα αποπλανουμε....

Γίνονται συναντήσεις μελών στην Θεσσαλονίκη και θα χαρουμε να σε γνωρήσουμε κι απο κοντα.


Υ.Γ.:Θα πρεπει να ηταν μεγαλη milf η θεια που σου ειπε για το βιβλίο και μεγαλη player....
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 34
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης