PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

New member!

+2
metamerias
ADsL
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

New member! Empty New member!

Δημοσίευση από ADsL Σαβ 14 Μάης 2011, 11:54

Λοιπόν με λένε αλέξη είμαι 19 χρονων μένω θεσ/νικη χαρακτηρίζομαι κύριος από ανυπομονησία βιάζομαι πολύ και συχνά πολλά λάθη εξαιτίας της βιασύνης μου.

Οι σχέσεις με ts κοπέλες είναι καλές μονο για αυτές που δεν με ενδιαφέρουν.Την πευτω μονο σε κοπέλες που με μου αρέσουν και συνήθως m αρέσει μονο μια και ποτε πολλές.

Με το game ασχολήθηκα πριν λίγο καιρό όταν έγινε κάτι κακό με μια κοπέλα και με ώθησε να δω το game από άλλη οπτική γωνια..
βρήκα το γκάμερ ενδιαφέρον καθώς χαρακτηρίζομαι από δημιουργικότητα και αυτό είναι θετικό..

γενικά μπορώ να μιλήσω σε μια κοπέλα κύριος όταν έχω κάποιο κίνητρο αλλα συνήθως δεν έχω τι να ts πω και επίσης έχω αδυναμία στο να οδηγήσω τη κουβέντα εκεί που θέλω.

Ελπίζω το forum να m δώσει την ευκαιρία να γίνω ένας καλός Gamer!
αυτά για μένα!!!
καλώς σας βρήκα !!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την iwilldieforyou στις Τρι 17 Μάης 2011, 04:28, 1 φορά
ADsL
ADsL
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : live for the moment!
Registration date : 14/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από metamerias Σαβ 14 Μάης 2011, 18:31

Καλωσήρθες αλέξη με ψιλομπέρδεψες με το post σου,προσπάθησε να γράφεις λίγο πιο σωστά για να βγάζουμε και νοήμα.Ελπίζω εδώ να βρείς τις απαντήσεις που ψάχνεις και να βελτιωσεις το game σου Very Happy
metamerias
metamerias
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 10/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από al-x Κυρ 15 Μάης 2011, 00:13

Καλωσήρθες.Περιηγήσου στο forum.Θα βρεις όλα τα απαραίτητα εργαλεία
al-x
al-x
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : just "hunter"
Registration date : 13/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από cesaydorf Κυρ 15 Μάης 2011, 10:48

iwilldieforyou έγραψε:Οι σχέσεις με ts κοπέλες είναι καλές μονο για αυτές που δεν με ενδιαφέρουν.Την πευτω μονο σε κοπέλες που με μου αρέσουν και συνήθως m αρέσει μονο μια και ποτε πολλές.

γενικά μπορώ να μιλήσω σε μια κοπέλα κύριος όταν έχω κάποιο κίνητρο αλλα συνήθως δεν έχω τι να ts πω και επίσης έχω αδυναμία στο να οδηγήσω τη κουβέντα εκεί που θέλω.
Καλωσόρισες!
Ο στόχος είναι από ότι κατάλαβα,να πηγαίνεις να μιλάς μόνο σε μία κοπέλα που σε ενδιαφερει πραγματικά και όχι να ανοίγεσε σε πολλές ταυτόχρονα.
Απλά για να φτάσεις σε αυτό το σημείο,πρέπει στις αρχές οπωσδήποτε(αυτό ισχύει φυσικά και για εμένα που είμαι καινούργιος) να ανοίγεσαι σε πολλούς.και σε ζευγάρια.για να περιορίσεις σημαντικά το ΑΑ.και αφού σου έχει φύγει το ΑΑ,μετά είναι θέμα στρατηγικής το πως θα συνεχίσεις την συζήτηση.Στα λέω σαν (πολύ) καινούργιος και εγώ. Very Happy Very Happy
cesaydorf
cesaydorf
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 78
Τόπος : Athens
Registration date : 02/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από ADsL Δευ 16 Μάης 2011, 10:44

Σας ευχαρσιτω ολους για την θερμη σασ υποδοχη Smile
Εννοώ πχ μπορώ πιο εύκολα μπορώ να πάω να μιλήσω σε μια κοπέλα που δεν με ενδιαφέρει παρα σε μια που με ενδιαφέρει.
Στόχος μου είναι να ανοίγομε σε πολλές και να αποκομίζω κέρδη από αυτά τα ανοίγματα Wink!
απλά Τον τελευταία 1 χρόνο ήμουν κολλημένος με μια κοπέλα με την οποια όταν βγήκαμε για πρώτη φορα ραντεβού πριν 6 μήνες μου ξεκαθάρισε να μείνουμε φίλοι ,δέχτηκα εγώ φιλοδοξώντας να την ρίξω κάποια στιγμή αλλα όπως αποδείχτηκε δεν ήταν και τόσο καλή(με είχε δεύτερη επιλογη και έτσι)όπου πριν 2 εβδομάδες συναντηθήκαμε της είπα 100 φορες ότι την αγαπάω και μου είπε ότι δεν νιώθει το ίδιο άλλες τόσες.Έχω ξεκολλήσει λίγο από αυτήν απλά επειδή τώρα την βλεπω συνεχεια στης εξετάσεις έχω αρχίσει να την ξανασκέφτομαι.ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ. :s
Αυτός είναι και ένας λόγος που θέλω να ασχοληθώ με το pua μπας και αλλάξει αυτό.
ADsL
ADsL
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : live for the moment!
Registration date : 14/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από cesaydorf Δευ 16 Μάης 2011, 12:54

Εννοείται αυτό...
Το χειρότερο που μπορεί να κάνει ένας άντρας,είναι να κολλήσει και να παρακαλάει γυναίκα.Αφού βλέπεις ότι δεν σε γουστάρει η κοπέλα,τότε ποιος ο λόγος να την παρακαλάς?Με το να την παρακαλάς,δεν την κάνεις να αλλάξει τίποτα,γιατί δεν την ελκύεις.
Δεν πρέπει να κολλάς ειδικά σε μια κοπέλα!
Αφού είσαι κολλημένος ακόμα όπως λες,θα δεις πως θα ξεκολλήσεις.γιατί πολύ απλά: <<Εσύ πρέπει να είσαι η ανταμοιβή για αυτήν και όχι αυτή για εσένα>>

Και όπως μου είχε πει ο L στο πρώτο μου post κατά την γνωριμία μου:
<<Φυσικα,δεν χρειαζεται να εισαι σε απελπιστικη κατασταση..Ουτε πρεπει καποιος να χει αναγκη για να γινεται μελος εδω.Πολλοι δεν καταλαβαινουν οτι η κοινοτητα δεν ειναι απλα η λυση στις αναγκες τους,αλλα η συνεχομενη εξελιξη του εαυτου τους,απο οποιο σταδιο και αν βρισκονται,παντα υπαρχει το "πιο μακρια".>>
Οπότε δεν θα ασχοληθεί με το αντικείμενο,απλά για να ξεκολλήσεις Smile Είναι τρόπος ζωής,όπως λέει και ο Neil Strauss. ;L
cesaydorf
cesaydorf
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 78
Τόπος : Athens
Registration date : 02/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από ADsL Δευ 16 Μάης 2011, 14:53

Η κοπέλα αν και στην αρχή έδειχνε έδειχνε κάποιους δείχτες ενδιαφέροντος συνεχώς άλλαζε συμπερηφορα και χαρακτήρα ήταν λίγο περίγερη,απροσαρφμοστη και ντροπαλή και δεν το λέω μονο εγώ αυτό....Περιττό να πω ότι κατά την διάκρεια του ""κολλιματος"" που είχα με αυτήν με πλησίασαν άλλες 2 κοπέλες οι οποιες μου εκδήλωσαν κάποια ερωτική επιθυμία που είχαν μαζί μου και εγώ της απέρριψα γιατί ήμουν κολλημένος με την πρώτη αν και ήταν hb7 και hb8 η άλλη της απέρριψα gt δεν μπορούσα απλά να δω άλλη κοπέλα εκτος από αυτήν...

Ακριβώς όπως το είπες βρίσκομαι εδώ για την συνεχή εξελίξει του εαυτού μου βρίσκομαι εδώ και κύριος να μάθω το game ώστε να διασκεδάζω μέσα αυτό και όχι να εξαρτιέμαι από αυτό,κύριος θέλω να το δω σαν hobby.
ADsL
ADsL
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : live for the moment!
Registration date : 14/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από L Τρι 17 Μάης 2011, 05:04

iwilldieforyou έγραψε:Η κοπέλα αν και στην αρχή έδειχνε έδειχνε κάποιους δείχτες ενδιαφέροντος συνεχώς άλλαζε συμπερηφορα και χαρακτήρα ήταν λίγο περίγερη,απροσαρφμοστη και ντροπαλή

Η κοπελα αλλαξε συμπεριφορα γιατι εσυ δεν ηξερες πως να συμπεριφερθεις απεναντι της.Και λογικο.Εισαι 19 χρονων,και ερωτευμενος μαζι της.Δεν τα ξερεις ολα! τι τυχη να χεις? Ουσιαστικα πιστευω οτι εχεις δυνατοτητες για να αλλαξεις προς το καλυτερο...αλλα αν θες να πετυχεις,θα πρεπει πρωτα να πειθαρχισεις λιγο τον εαυτο σου..
Εισαι σαν ποταμι χωρις οχθες.Με το καιρο ομως,και μεσα απ'την ενασχοληση θα μαθεις να ελεγχεις και τα συναισθηματα σου,και τα λογια σου,και τις πραξεις σου...
και στο τελος να περνεις το αποτελεσμα που θες.το κοριτσι που γουσταρεις.

iwilldieforyou έγραψε:Περιττό να πω ότι κατά την διάκρεια του ""κολλιματος"" που είχα με αυτήν με πλησίασαν άλλες 2 κοπέλες οι οποιες μου εκδήλωσαν κάποια ερωτική επιθυμία που είχαν μαζί μου και εγώ της απέρριψα γιατί ήμουν κολλημένος με την πρώτη αν και ήταν hb7 και hb8 η άλλη της απέρριψα

Αουτς! Αυτο πονεσε...
Εχω κανει και εγω τις ιδιες ακριβως μαλακιες στο παρελθον.Απο τη στιγμη που θα συνηδητοποιησεις μερικα πραγματα πιστεψε με,δεν θα τα αφησεις να ξαναεπαναληφθουν.
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Ηλικία : 35
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από ADsL Τρι 17 Μάης 2011, 10:51

χάχα όπως το λες είναι είναι είμαι σαν ποτάμι χωρίς όχθες.... λέω συνήθως λάθος πράγματα, κάνω λάθος πράξεις και περνάω όπως είναι φυσικό λάθος αποτελέσματα με αποτέλεσμα :@.Ελπίζω η ενασχόληση μου με αυτό το άθλημα-γιατί σαν άθλημα το βλέπω- να μου δώσει την ευκαιρία να πετύχω αυτά που θέλω.
οταν λες να πειθαρχισω τον ευαυτο μου τι εννοεις?
-Τώρα βλέπω ότι αυτές που με ήθελαν παλιά έχουν γκόμενους και μου τη δίνει στα νεύρα επειδή δεν έκανα κάτι μαζί τους όσο με ήθελαν....

υγ δεν είμαι ακριβώς 19 σε 8 μήνες τα κλείνω Razz
ADsL
ADsL
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : live for the moment!
Registration date : 14/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

New member! Empty Απ: New member!

Δημοσίευση από igetis-leader Πεμ 19 Μάης 2011, 12:53

Καλωσορισες φιλε μου δυστυχως καποια απο αυτα που περιγραφεις τα εχω περασει και εγω και σε καταλαβαινω απολυτα..
igetis-leader
igetis-leader
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 325
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης