PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Καλησπέρα σας

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από anotherguy15 Τρι 10 Μάης 2011, 11:33

Καλησπέρα σας παιδιά,είμαι ο Τέο και κατάγομαι απο ενα παραθαλλάσιο χωρίο της Χαλκιδικής(επιτρέψτε μου να μην πω ποιό)είμαι 23 χρονών,μου αρέσει να περνάω καλα με την παρέα μου όπου κι αν είμαι,δεν θα έλεγα οτι είμαι ιδιαίτερα κοινωνικός αλλα μόλις γνωρίσω ενα άτομο λίγο καλύτερα τοτε αρχιζώ να είμαι πιο ομιλιτικός κτλ.
Οσον αφορά το αντίθετο φύλο,το λατρεύω(όπως κι ο κάθε άντρας πιστεύω!!!!)αλλα δεν έχω τις καλύτερες σχέσεις με αυτό επειδή είμαι λιγο ντροπαλός.Περι σχέσεων μέχρι στιγμής είχα μόνο μια και κράτησε 3 χρόνια,απο περιπετειούλες 2-3....
Με το παιχνίδι μολις που άρχισα να ασχολούμαι,και ο σκοπός μου σε ολη αυτή την φάση δεν είναι μονο να μάθω να "ρίχνω" γκόμενες αλλα γενικά να γίνω πιο κοινωνικός.
Το site το βρήκα τυχαία ψάχνοντας στο internet.


Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

Τεο
anotherguy15
anotherguy15
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Απ: Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από barcode Τρι 10 Μάης 2011, 12:16

Καλωσήρθες, καλή ανάγνωση, και θα σου πω και το βασικό που λένε τα παιδιά του forum και ισχύει: Μόλις τελειώσεις το πρώτο ebook και πάρεις μια ιδέα τι και πώς, ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ 1-3!!! Που σημαίνει για κάθε ώρα που αφιερώνεις σε διάβασμα για pua gaming και συναφές υλικό, ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΕΞΩ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ!

Ακούγεται τρομακτικό, αλλά μετά τις πρώτες 5 φορές δεν είναι, και βλέπεις ραγδαία πρόοδο. Δε λέω άλλα γιατί τα γράφουν στο φόρουμ πολύ καλύτερα άλλοι.

Και πάλι καλώς όρισες Smile
barcode
barcode
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα
2 λέξεις για σένα : Βήχω εύηχα.
Registration date : 29/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Απ: Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από anotherguy15 Τρι 10 Μάης 2011, 12:34

barcode έγραψε:Καλωσήρθες, καλή ανάγνωση, και θα σου πω και το βασικό που λένε τα παιδιά του forum και ισχύει: Μόλις τελειώσεις το πρώτο ebook και πάρεις μια ιδέα τι και πώς, ΑΡΧΙΖΕΙΣ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΑΝΟΝΑ 1-3!!! Που σημαίνει για κάθε ώρα που αφιερώνεις σε διάβασμα για pua gaming και συναφές υλικό, ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΩΡΕΣ ΕΞΩ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΑΓΝΩΣΤΕΣ!

Ακούγεται τρομακτικό, αλλά μετά τις πρώτες 5 φορές δεν είναι, και βλέπεις ραγδαία πρόοδο. Δε λέω άλλα γιατί τα γράφουν στο φόρουμ πολύ καλύτερα άλλοι.

Και πάλι καλώς όρισες Smile


Ευχαριστω φιλε barcode για το καλωσορισμα,παντως ειμαι αρκετα ευχαριστημενος μεχρι στιγμης απο την εικονα του site και γενικα απο την προθυμια των υπολοιπων παιδιων εδω να βοηθησουν καινουργιους σαν εμενα.

Συνεχιστε την καταπληκτικη δουλεια guys!!!! SmileyThank
anotherguy15
anotherguy15
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Απ: Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από L Τρι 10 Μάης 2011, 14:00

Καλωσηρθες φιλε μου.
Ωραιο το intro,αλλα να σου πω και μια αληθεια ο ντροπαλος δεν κερδισε ποτε.
Niccolo machiavelli: αν υπαρχουν δυο ειδη ανθρωπων,και το ενα ειναι ο αμυντικα σκεπτομενος ενω ο αλλος,πιο τολμηρος και επιθετικα σκεπτομενος.Τοτε η τυχη και η ιστορια αποδυκνυει οτι κερδιζει παντα ο δευτερος.

Ο ντροπαλος ποτε δεν κερδισε.Το Pu δεν ειναι απλα γνωση.Ειναι και τροπος ζωης,και σου λεει να μην φερεσαι ντροπαλα...
Εαν οντως αποφασισεις να ασχοληθεις με το αντικειμενο,θα αλλαξει αρδην η ζωη σου.αλλα σημασια εχει αν θα το τολμησεις γιατι θελει επιμονη κι' υπομονη.
Καλη αρχη
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Ηλικία : 35
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Απ: Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από metamerias Τρι 10 Μάης 2011, 14:46

Καλωσόρισες φίλε.Εύχομαι καλά closes Very Happy
metamerias
metamerias
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 230
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθηνα
Registration date : 10/05/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Απ: Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από anotherguy15 Τρι 10 Μάης 2011, 15:05

L έγραψε:Καλωσηρθες φιλε μου.
Ωραιο το intro,αλλα να σου πω και μια αληθεια ο ντροπαλος δεν κερδισε ποτε.
Niccolo machiavelli: αν υπαρχουν δυο ειδη ανθρωπων,και το ενα ειναι ο αμυντικα σκεπτομενος ενω ο αλλος,πιο τολμηρος και επιθετικα σκεπτομενος.Τοτε η τυχη και η ιστορια αποδυκνυει οτι κερδιζει παντα ο δευτερος.

Ο ντροπαλος ποτε δεν κερδισε.Το Pu δεν ειναι απλα γνωση.Ειναι και τροπος ζωης,και σου λεει να μην φερεσαι ντροπαλα...
Εαν οντως αποφασισεις να ασχοληθεις με το αντικειμενο,θα αλλαξει αρδην η ζωη σου.αλλα σημασια εχει αν θα το τολμησεις γιατι θελει επιμονη κι' υπομονη.
Καλη αρχη

Φιλε L σε ευχαριστω για τα λογια σου,εχεις μεγαλο δικιο σε αυτο που λες και τωρα που το σκεφτομαι και εχοντας λιγο ενημερωθει απο εδω μεσα δεν θα ελεγα οτι ειμαι ακριβως ντροπαλος 100% αλλα περισοτερο ατομο με αυξημενο ΑΑ το οποιο δεν μπορω να αποβαλω τοσο καιρο.Αλλα η αρχη εγινε και αφου και κατι σοφα τυπακια λενε οτι η αρχη ειναι το ημισυ του παντος,ειμαι σε καλο δρομο,οπως ειπες κι εσυ υπομονη κ επιμονη χρειαζεται!!!!
anotherguy15
anotherguy15
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Απ: Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από sniper Τρι 10 Μάης 2011, 19:07

Καλωσηρθες φιλαρακο.
Χαλκιδικουλα φυσικα ερχομαστε!ενα παρα πανω τωρα που καλοκαιριαζει.αν ψαχνεις για wing μελλοι απο την Θεσσαλονικη πιστευω πως εχουμε καποια διαθεσημα και λογικα αν ερχεσαι Θεσσαλονικη μπορεις να ερθεις σε καποια συναντηση μας αν θελεις.
Διαβασαι...εξασκησου...και τα δωρα του pick up θα σου εμφανιστουν...trust me Wink
Καλη αρχη..ασχολισου και μονο κερδισμενος θα βγεις...
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 33
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Καλησπέρα σας Empty Απ: Καλησπέρα σας

Δημοσίευση από anotherguy15 Τετ 11 Μάης 2011, 16:00

sniper έγραψε:Καλωσηρθες φιλαρακο.
Χαλκιδικουλα φυσικα ερχομαστε!ενα παρα πανω τωρα που καλοκαιριαζει.αν ψαχνεις για wing μελλοι απο την Θεσσαλονικη πιστευω πως εχουμε καποια διαθεσημα και λογικα αν ερχεσαι Θεσσαλονικη μπορεις να ερθεις σε καποια συναντηση μας αν θελεις.
Διαβασαι...εξασκησου...και τα δωρα του pick up θα σου εμφανιστουν...trust me Wink
Καλη αρχη..ασχολισου και μονο κερδισμενος θα βγεις...

Ευχαριστω φιλε sniper για το καλωσορισμα και την προσκληση,ευχαριστως και θα το ηθελα να ερθω.Καθ'οτι νεος στην "επιστημη" του pu θα ηθελα να μαθω οσα περισσοτερα γινεται!!!!!
anotherguy15
anotherguy15
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 36
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Registration date : 10/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης