PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

My Story :D

+2
L
Putra
6 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty My Story :D

Δημοσίευση από Putra Τετ 20 Απρ 2011, 07:30

Καλησπέρα κ απο μενα παιδες!! Ονομαζομαι κωστας κ διαμενω αυτο το διαστημα στην θεσσαλονικη (χαλλλαρρα σε λλεω) πριν μερικες βδομαδες εκλεισα τα 18 μου! ειμαι υπομονετικος ιδιως αν θελω κατι παρα πολυ! ομως μερικες φορες γινομαι παρορμητικος που δεν ειναι παντα καλο οποτε πρεπει να το ελεγξω.

Παμε στο κυριο θεμα. [b]ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!
Οταν γνωριζω καποια απο φιλους συγκενεις κτλ. εινα ολα καλα! οταν ομως καθομαι στην καφετερια κ μου ερχεται η γκομενα απεναντι κ με κοιταει με ενα βλεμμα ολο υποουμενα εκει κομπλαρω!! σκεφτομαι τι να πω τι να κανω για να μην την ξενερωσω, στο τελος ομως φενομαι ηλιθιος κ την ξενερωνω, αυτον ειναι κ ενα πραγμα που θελω να αλλαξω, να εχω αυτοπεποιθηση να μην κομπλαρω να ξερω τι κ ποτε να το λεω!! Ειχα μια σχεση μεχρι τωρα (δεν ειμαι κ πολυ της σχεσης απο τετοια ηλικια) πολλες φασεις κ εχω παει με 3 κοπελες!

Οσον αναφορα το game μου θα εβαζα τον εαυτο μου στην κατηγορια του AFC. Ασχολουμαι περιπου 2 μηνες, εχω διαβασει το THE GAME κ τωρα διαβαζω MM, θελω να αλλαξω το ολο θεμα του game, θελω να γινω καλυτερος να μαθω περισσοτερα κ γιατι οχι αν μπορω να βοηθησω.

Η ολη εντηπωση απο αυτην την φαση ειναι πολυ καλη! Εχω ολη την θεληση να δουλεψω κ οτι χρειαστει να το αλλαξω. Οι στοχοι μου οπως ειπα κ πιο πανω ειναι να αλλαξω τον τροπο παιχνιδιου να αποκτησω περισσοτερη αυτοπεποιθηση κ γενικα να περναω καλα!! Πολλοι λενε οτι το PU ειναι τροπος ζωης, +1 στους στοχους μου, να ανακαλυψω αυτον τον τροπο ζωης κ να γινω καλυτερος ανθρωπος!

Το σαιτ το βρηκα μεσω το google οταν εγραψα PUA το οποιο το ειχα ακουσει παλιοτερα απο γνωστο κ ειχα την περιεργια να δω τι ειναι (καλα εκανα κ το εψαξα τελικα Very Happy )

Αυτα τα λιγα απο μενα,

Υ.Γ αν καποιος εχει προτασεις για βιβλια που θα ηταν καλο να διαβασω ας τις πει θα το εκτιμησω πολυ!! Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Putra στις Πεμ 21 Ιουλ 2011, 11:37, 1 φορά
Putra
Putra
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 107
Ηλικία : 30
Τόπος : Κέρκυρα
2 λέξεις για σένα : stay calm
Registration date : 19/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty Απ: My Story :D

Δημοσίευση από L Πεμ 21 Απρ 2011, 05:32

καλωσηρθες φιλε μου.
εισαι αρκετα νεος αλλα παρ'ολα αυτα μπορεις πιστευω να συμετασχεις στη κοινοτητα.διαβασε ορολογια για να μπορουμε να συνεννοηθουμε,FR και γενικα,διαβασε αρθρα του forum.
καλη αρχη
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Ηλικία : 35
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty Απ: My Story :D

Δημοσίευση από sniper Παρ 22 Απρ 2011, 23:13

Kαλωσηλθες στην παρεα μας...η παρεα της Θεσσαλονικης μεγαλωνει και χερομαι γι'αυτο.Οπως ειπε και ο L διαβασε και κανε πραξη οσα μαθενεις για να βγαλεις τα δικα σου συμπερσματα για το game..Θα χαρω να σε γνωρήσω κι απο κοντα σε καποια συναντηση μελων της Θεσσαλονικης.
sniper
sniper
4 stars
4 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 502
Ηλικία : 33
Τόπος : __Θεσσαλονίκη__
2 λέξεις για σένα : Δεν κάνω επανάσταση,απλά ζω σ'άλλη διάσταση... Διάλεξα ρόλο & σενάριο στη παράσταση.....
Registration date : 28/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty Απ: My Story :D

Δημοσίευση από Putra Πεμ 21 Ιουλ 2011, 11:40

Αν γινει καποια συγκεντρωση μελλον εδω τριγυρω σφυρα! θα χαρω πολυ να σας γνωρισω να ανταλαξουμε ιδεες κ να ακουσω τους εμπειροτερους.
Putra
Putra
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 107
Ηλικία : 30
Τόπος : Κέρκυρα
2 λέξεις για σένα : stay calm
Registration date : 19/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty Απ: My Story :D

Δημοσίευση από ADsL Πεμ 21 Ιουλ 2011, 13:00

Putra έγραψε:Αν γινει καποια συγκεντρωση μελλον εδω τριγυρω σφυρα! θα χαρω πολυ να σας γνωρισω να ανταλαξουμε ιδεες κ να ακουσω τους εμπειροτερους.

θα γινει σε λιγο καιρο ,τελος αυγουστου ειναι σε φαση που το κανονιζουμε.
ADsL
ADsL
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 137
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονίκη
2 λέξεις για σένα : live for the moment!
Registration date : 14/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty Απ: My Story :D

Δημοσίευση από Monesias Πεμ 21 Ιουλ 2011, 13:32

κι αλλος Σαλονικιος!! καλωσηλθες λοιπον
Monesias
Monesias
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 159
Τόπος : Θεσσαλονικη
2 λέξεις για σένα : Ουγκα-Ουγκα
Registration date : 27/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty Απ: My Story :D

Δημοσίευση από Putra Παρ 22 Ιουλ 2011, 14:28

καλώς σας βρήκα! Smile
Putra
Putra
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 107
Ηλικία : 30
Τόπος : Κέρκυρα
2 λέξεις για σένα : stay calm
Registration date : 19/04/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

My Story :D Empty Απ: My Story :D

Δημοσίευση από igetis-leader Κυρ 24 Ιουλ 2011, 00:55

Καλώς τον!
igetis-leader
igetis-leader
3 stars
3 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 325
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 27/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης