Χαιρετώ το φόρουμ.

Πήγαινε κάτω

Χαιρετώ το φόρουμ.

Δημοσίευση από Bl4ckD3ViL Την / Το Παρ 01 Απρ 2011, 05:56

Χαίρετε λοίπον ολα τα παιδία που ασχολούνται με το game.
Το username μου είναι Bl4ckD3ViL και μένω Θεσσαλονίκη. Στα χαρακτηριστικά μου θα τοποθετούσα στα θετικά οτι είμαι κοινωνικός και στα αρνητικά οτι είμαι ισχυρογνώμων! Η ηλικία μου είναι 20 χρονών.
Είναι μιά βδομάδα που ψάχνω το θέμα του pua και σκοπεύω να πέσω με τα μούτρα γιατί μου αρέσουν οι γνώσεις γενικότερα.
Λοιπόν στο θέμα γυναίκες είμαι λίγο περιπλοκος. Ναι μεν λογω του οτι είμαι κοινωνικός μιλαώ άνετα σε μια αγνωστή και ανταποκρίνετε αλλα έχω πρόβλημα μετα την αμιβέα επικοινωνία να κανω το κάτι παραπάνω με αποτέλεσμα να γίνονται φίλες μου ή παρέα για να το πώ καλύτερα.
Στο θέμα game με αυτήν καθαυτή την έννοια έχω 3 μέρες που διαβάζω και ψάχνω.Ανοίγματα γενικότερα έχω κανει πολλά όπως επίσης και κλείσιματα αλλά δεν κατέληξαν καλα τα περισσότερα .
Μπήκα στην διαδικασία αυτή για να βελτιώσω το κομμάτι μετα το κλεισίμο αλλα επίσης μου αρέσουν και οι γνώσεις σαν δύναμη.Άρχισα να ασχολούμε με το pu γιατί μου άρεσουν οι γυναίκες και με εξιτάρει το σεξουαλικό παιχνίδι. Το σιτε το βρήκα απο το google.
Καλή αρχή να μου ευχηθώ! HappyDance2
Bl4ckD3ViL
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 31/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Χαιρετώ το φόρουμ.

Δημοσίευση από L Την / Το Δευ 04 Απρ 2011, 09:25

Καλη αρχη να σου ευχηθω κι'εγω!
Καλωσηρθες,ευχομαι να ασχοληθεις πραγματικα με το Pu.
Και στο λεω για να σε προειδοποιησω,επειδη ειναι αρκετοι αυτοι που γραφονται,γινονται μελη,και περιμενουν να πεσουν οι γκομενες απο το ταβανι,ακριβως εκει που καθονται...
ε οχι,δεν παει ετσι.Θελει να "δουλεψεις",να κοπιασεις,"αγαθα κοποις κτωνται" Wink
Η κοινοτητα αυτο που μπορει να σου κανει ειναι να σου δειξει πολλους σωστους τροπους,κι'εσυ να διαλεξεις αυτον που σου ταιριαζει περισσοτερο.Δεν μπορει να παιξει για σενα,θα σου δειξει τη πορτα,ομως εσυ θα πρεπει να την ανοιξεις... Wink

"Νικητης στη ζωη θα ναι αυτος που γνωριζει μεν οτι η ζωη ειναι σημαντικη,αλλα και οτι αποτελειται δε απο ενα αθροισμα ασημαντων πραγματων..."
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης