PUA: Pick Up Artist
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γεια σε ολους

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Γεια σε ολους Empty Γεια σε ολους

Δημοσίευση από agnwstos x Σαβ 19 Μαρ 2011, 09:41

Hi
agnwstos x
agnwstos x
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Τόπος : Ksanthi
2 λέξεις για σένα : seductive saturdays and sundays
Registration date : 19/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σε ολους Empty Απ: Γεια σε ολους

Δημοσίευση από Satyros Σαβ 19 Μαρ 2011, 10:14

χαχα! ετσι!! afro
Satyros
Satyros
1 star
1 star

Αριθμός μηνυμάτων : 66
Ηλικία : 33
Registration date : 14/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σε ολους Empty Απ: Γεια σε ολους

Δημοσίευση από exe Σαβ 19 Μαρ 2011, 10:28

exe
exe
2 stars
2 stars

Αριθμός μηνυμάτων : 209
Τόπος : Πατρα-Αθηνα
2 λέξεις για σένα : Diamonds aren't forever..
Registration date : 29/04/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σε ολους Empty Απ: Γεια σε ολους

Δημοσίευση από L Σαβ 19 Μαρ 2011, 16:00

Επειδη δεν θες να σου πω κι'εγω HI (γιατι θα ναι το τελευταιο) κανε ενα intro...
αλλιως δεν εχει νοημα να σαι εδω.
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Ηλικία : 35
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σε ολους Empty Απ: Γεια σε ολους

Δημοσίευση από agnwstos x Κυρ 20 Μαρ 2011, 03:05


Μενω Ξανθη και εχω πολλα αρνητικα χαρακτηριστικα τα οποια με εμποδιζουν να εξελισσομαι ή και να προχωραω στη ζωη μου. Μια απο αυτα ειναι η ζωνη ανεσης. Κανω προσπαθιες για να το ξεπερασω και εχω καταλαβει την πραγματικη εννοια του ρητου <<τα αγαθα κοποις κτωνται>>

Με γυναικες δεν εχω και πολλες επιτυχιες. Αν ειχα δεν θα ερχομουν εδω. Μ αρεσει να γνωριζω νεο κοσμο και να μιλαω σε αγνωστες. Εχει πλακα αλλα και πολυ ξενερα. Εξαρταται απο την περιπτωση και μου τι δινει που εγω πρεπει να κανω ολη την δουλεια και να εχω ολο το αγχος, για αυτο αν δεν γουσταρει καποια ή μου το παιζει δυσκολη και θελει να κανω invest σε αυτην την σχεση μεταξυ μας τα παραταω. Δεν επιτρεπω στον εαυτο μου να ειμαι αυτος που εκλιπαρει. Αυτο δεν το κανω καν σχεδον στην δουλεια το οποιο ειναι αναγκαστικο μεσω επιβιωσης. Μ αρεσει η "τριβη", η δυσκολια στο game αλλα δεν μ αρεσει να λεει η αλλη <<Πλησιασε ρε, και τι εγινε; Μια χυλοπιτα θα φας, σιγα το σπουδαιο πραγμα>> Οχι δεν ειναι ετσι. Και εγω θελω να ευχαριστηθω το παιχνιδι χωρις να υπαρχουν πικρες. Και εγω θελω να αρεσω και να μου το δειχνει. Χυλοπιτα την χυλοπιτα γεμιζουν οι πικρες και με πιανει απογοητευση και δεν μενει παρα να τα παρατησω και να περιμενω την θεια τυχη να αναλαβει την ευθηνη.

Τα ποσοστα επιτυχιας μου ειναι λιγα. Φτανω μεχρι και το conversation.

Εχω παει με δυο και οχι για πολυ καιρο. Μια με παρατησε γιατι δεν την εκανα στοματικο ενω αυτη μου εκανε χαχα Very Happy

Οσο για το επιπεδο game ειμαι κατι παραπανω απο αρχαριος νομιζω. Το game το γνωριζα πολυ καιρο αλλα δεν εχω ασχωληθει ιδιαιτερα με αυτο καθ αυτο.

Ειναι εντυπωσιακο το pick up. Με καταλαβενει. Καποια πραγματα τα εκανα απο μονος μου και αναρωτιομουν αν αυτο κανανε και οι αλλοι. Πραγματα οπως dhv, neg, tease, ignore. Εγω ειχα ισχυρο ignore και dhv. Αυτο ηταν το game μου. Μικρος ειχα πολλες επιτυχιες αλλα με το ignore και με την μυτη ψηλα και περιμωναντας την ιδανικη... ναι καλα ακουσατε, την ιδανικη... δεν ειχα φτασει σε καλο επιπεδο.

Απο το game θελω αποτελεσματα και θελω να αλλαξω τον χαρακτηρα μου προς το καλυτερο για αυτο οτιδηποτε παρατηρητε σε μενα πειτε το χωρις ενδοιασμους εκτος αν βαζετε ολους στο ιδιο τσουβαλι.

Το site σας το βρηκα μεσω google.
agnwstos x
agnwstos x
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Τόπος : Ksanthi
2 λέξεις για σένα : seductive saturdays and sundays
Registration date : 19/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Γεια σε ολους Empty Απ: Γεια σε ολους

Δημοσίευση από L Κυρ 20 Μαρ 2011, 04:34

agnwstos x έγραψε:
Απο το game θελω αποτελεσματα και θελω να αλλαξω τον χαρακτηρα μου προς το καλυτερο για αυτο οτιδηποτε παρατηρητε σε μενα πειτε το χωρις ενδοιασμους εκτος αν βαζετε ολους στο ιδιο τσουβαλι..
οκ,παμε να τα δουμε γιατι ειναι πολλα Razz

agnwstos x έγραψε:Με γυναικες δεν εχω και πολλες επιτυχιες. Αν ειχα δεν θα ερχομουν εδω.
ouch.λαθος mindset.Καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι με το Pu φτιαχνεις τον εαυτο σου,και οταν τα αποτελεσματα θα αρχισουν να σε πλησιαζουν...το Pu θα σε βοηθησει και να τα κλεισεις...
επισης,απ'τη κουβεντα σου και μονο,μου θυμιζει ατομα που ηρθαν εδω χωρις να μπορουν να αρθρωσουν λεξη σε κοπελα,και οταν αρχισαν να κλεινουν εξαφανιζονταν απ'τη κοινοτητα...afc στο μυαλο.

agnwstos x έγραψε: αλλα δεν μ αρεσει να λεει η αλλη <<Πλησιασε ρε, και τι εγινε; Μια χυλοπιτα θα φας, σιγα το σπουδαιο πραγμα>> Οχι δεν ειναι ετσι. Και εγω θελω να ευχαριστηθω το παιχνιδι χωρις να υπαρχουν πικρες.
Αχα...λοιπον.αυτα που λες,ανηκουν στον κοσμο στον οποιον ησουν.Αν οντως θες να προχωρησεις,οπως ηδη ειπες,θα πρεπει να αλλαξεις εσυ πρωτα,να γινεις καλυτερος (και στο κατω κατω,αυτο δεν ειναι το νοημα της ζωης? να γινομαστε ΠΑΝΤΑ καλυτεροι?)
ε οσον αφορα το Pu ακου λοιπον,υπαρχει μια ορολογια που λεγεται προγραμματισμος (και δεν εχει να κανει με τα κομπιουτερ) αλλα με τον ανθρωπινο προγραμματισμο.Σε αυτη τη περιπτωση πρεπει να συνηδητοποιησεις οτι ησουν σε ενα περιβαλλον του οποιου τα ερεθισματα δημιουργησαν και καθοδηγησαν τις σκεψεις και τις αποφασεις σου.Τωρα ομως,θα πρεπει να επαναπρογραμματισεις τον εαυτο σου...δηλαδη να αντιδρας διαφορετικα στα ερεθισματα.....
Και κανοντας την αρχη,θα πρεπει να καταλαβεις οτι η χυλοπιτα δεν αποτελει καθολου μα καθολου πικρα.Και αυτο γιατι?? Γιατι εκεινη τη στιγμη που εσυ τρεχεις game,μιλας με μολις 1 κοπελα απο τις υπολειπες περιπου 3 δισεκατομυρια αυτου του πλανητη.Γιατι λοιπον αν σου πει αυτη "οχι",εσυ θα πρεπει να στεναχωρηθεις...?? πες μου ενα λογο! Να σου,και πας παρακατω!

agnwstos x έγραψε:Μια με παρατησε γιατι δεν την εκανα στοματικο ενω αυτη μου εκανε χαχα Very Happy
κακως...να σκοπευεις στην συνολικη ευχαριστηση και των δυο σας...

Αυτα πανω-κατω για αρχη...καλωσηρθες λοιπον και σου ευχομαι τα καλυτερα.Μαλιστα θα ηταν πολυ ενδιαφερον να τα λεγαμε και απο κοντα καποια στιγμη Smile
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Ηλικία : 35
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης