Καλως σας βρηκα

Πήγαινε κάτω

Καλως σας βρηκα

Δημοσίευση από Brawly Την / Το Παρ 11 Μαρ 2011, 12:10

Χαιρετω απαντες στο Forum καταρχην και θα ηθελα να συστηθω ως νεο μελος.
Το ονομα μου ειναι Παντελης κλεινω συντομα τα 22 και ειμαι κατοικος Θεσσαλονικης.Οπως λεει κ το ψευδονυμο μου(Brawly) εχω μια εμφυτη ταση για καβγαδες απο τα παιδικα μου χρονια,αλλωστε ποτε δεν λεω οχι σε μια ενδιαφερουσα προκληση και ποια μεγαλυτερη απο την κατακτηση του γυναικειου φυλλου...Αν και γενικα ημουν σχετικα πισω απο τον μεσο ορο στα σεξουαλικα θεματα,στα 17 μου ειχα την πρωτη μου ολοκληρωμενη σεξουαλικη εμπειρια,απο τη στιγμη που πηρα μπρος δεν με σταματουσε τιποτα Very Happy Με την εισοδο μου στο πανεπιστημιο και δεδομενου οτι ειχα την δυνατοτητα να κανω τα παντα απο την αρχη καθως ημουν αγνωστος μεταξυ αγνωστων επιασα την ευκαιρια απο τα μαλλια.Αρχισα την εξωτερικη αλλαγη της εμφανισης μου κ πλεον στα 22 μου εχω φτασει απο το "περασε κ δεν ακουμπησε" λυκειοπαιδο σε ενα παλικαρι με 30+ σεξουλικες συντροφους αλλα και μια σοβαρη σχεση(χωρις να εχω απατησει,ειλικρινα) 2 χρονων.Αυτα που χαρακτηριζουν το παιχνιδι μου και ειναι η βαση του ειναι το χιουμορ αλλα κ το θρασσος μου,ενας συνδυασμος που θα πω πως μου αποφερει ενα ποσοστο επιτυγχιας γυρω στο 50% το χειμωνα και ως και 75% το καλοκαιρι(νομιζω πως ολοι μας παρατηρουμε διαφορα αναμεσα στις εποχες).Το game σαν game το ανακαλυψα πριν 2 χρονια,ως τοτε βασιζομουν στις δικες μου στρατηγικες οι οποιες με μεγαλη μου χαρα ανακαλυψα πως επι των πλειστων υπαρχουν στο game.Πλεον οταν βγαινω εξω βγαινω για αρχη για να περασω καλα με την παρεα μου και εαν βρεθει μια δεσποινης αρκετα ελκυστικη για τα γουστα μου ειναι ενα ευχαριστο bonus.Τι εχει κανεις να χασει αλλωστε πιανοντας κουβεντα με μια αγνωστη?Μετα απο ενα σημειο το αγχος προσεγγισης εξαφανιζεται και το παιχνιδι ανεβαινει κατακορυφα Very Happy Απο το παιχνιδι αν ψαχνω κατι ειναι σαφως η εξαψη που σου δινει ενα επιτυχημενο σαρτζαριμα καθως επισης το απολυτο αισθημα της επιτυχιας.Αλλωστε μεσα στο μαγαζι μπορει να υπαρχουν δεκαδες ή και εκατονταδες ανδρες αλλα οταν φευγεις απο το μαγαζι ΕΣΥ κρατωντας την γυναικα που σου αρεσε πιο πολυ τι θα μπορουσε να σε κανει να νιωσεις καλυτερα?Να εφευγες ισως με 2 γυναικες αλλα πιστευω πως καταλαβαινετε τι θελω να πω...Ευχης εργον θα ηταν στο μελλον να βρω μια γυναικα που θα μπορουσε να με κερδισει πληρως τοσο που να μην νιωθω την αναγκη να βγω εξω και να διεκδικησω την πιο καυτη γυναικα που θα βρω,γιατι δεν θα το ειχα αναγκη.Ισως καποιοι να διαφωνουν αλλα μια συναισθηματικη σταθερα για μενα ειναι πιο σημαντικη απο μερικα 8αρια κ 9αρια που μπορεις να παρεις σπιτι σου γιατι σε βαθος χρονου ειναι απλα καποιες γυναικες που περασαν απο το κρεβατι,γραφειο,τραπεζι,αμαξι σου,οπου βολευστε παιδια τελος παντων,αλλα τιποτα παραπανω απο μια καυτη νυχτα.Μου αρεσει αν δοκιμαζω νεα στοιχεια στο παιχνιδι μου και να το κανω πιο συνθετο,μαλιστα οσο πιο ακραιο τοσο πιο ωραιο μου αρεσει να λεω.Το site το βρηκα ψαχνοντας για Ελληνες PUA καθως η ελληνικη πραγματικοτητα απεχει αισθητα απο το στανταρ game που συστηνουν οι PUA του εξωτερικου,μπορει η βαση να ειναι η ιδια αλλα οι λεπτομεριες κανουν την διαφορα...Ελπιζω να μην σας κουρασα,πολυ τουλαχιστον...Χαρηκα πολυ που σας βρηκα και φυσικα αν και νεος ειμαι εδω για να μαθω αλλα και να μοιραστω γνωση κ εμπειριες με ολους σας.Get your game on λοιπον και καλα σαρτζαρισματα σε ολους Very Happy
Brawly
No star yet
No star yet

Αριθμός μηνυμάτων : 32
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 11/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Καλως σας βρηκα

Δημοσίευση από L Την / Το Παρ 11 Μαρ 2011, 18:17

Καλωσηρθες στο forum μας.

"Το game σαν game το ανακαλυψα πριν 2 χρονια,ως τοτε βασιζομουν στις δικες μου στρατηγικες οι οποιες με μεγαλη μου χαρα ανακαλυψα πως επι των πλειστων υπαρχουν στο game"
αυτο συνεβη και με μενα οταν διαβαζα γυρω απο το sargarisma για πρωτη φορα.Προφανως θα εισαι natural (θα ξερεις τι εννοω)

Ολα καλα βασικα,και η παρουσιαση ωραια,και στα περισσοτερα συμφωνω,εκτος βεβαια απο ενα.Οτι σε τραβανε οι καυγαδες.
Αλλα οσο αυτο το στοιχειο μενει εξω απ'τη κοινοτητα,εχει καλως.Γιατι πανω απ'ολα ψαχνουμε και χαιρομαστε,οταν εχουμε να κανουμε με cool και ενταξει ατομα.
Και παλι καλωσηρθες,μπορεις να εξερευνησεις ολο το forum οπου εχουμε τεραστια πληθωρα θεματων...enjoy your stay at home Wink

"Νικητης στη ζωη θα ναι αυτος που γνωριζει μεν οτι η ζωη ειναι σημαντικη,αλλα και οτι αποτελειται δε απο ενα αθροισμα ασημαντων πραγματων..."
L
L
Rank.
Rank.

Αριθμός μηνυμάτων : 2402
Τόπος : L.A.P.D. Lekanopedio Attikis Pickup Department
2 λέξεις για σένα : No Limits!
Registration date : 09/02/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης